- Kundig
- Professioneel
- Ervaren
- Persoonlijk
Villas El Yado 3 slaapkamers in Mar de Pulpi – San Juan de los Terreros
€ 479.000
El Yado – Nieuwe strandcomplex op 150 meter van het strand in San Juan de los Terreros, Mar de Pulpi, waar luxe, esthetiek en vakmanschap samenkomen om u een sublieme levensstijl te bieden.
Het resort beschikt over een prachtig aangelegd gemeenschappelijk zwembad met mooie terrassen en tuinen. Daarnaast biedt het resort een outdoor wellness, compleet met een xl-jacuzzi, spa en sauna.
De 10 villa’s in dit complex bieden drie ruime slaapkamers, elk met een en-suite badkamer, en een extra gastentoilet. De villa’s zijn ontworpen met een open indeling, waarbij hoge plafonds en grote raampartijen zorgen voor veel natuurlijk licht. Verder beschikken de villa’s over een kelderverdieping met een ondergrondse privé-garage, die plaats biedt aan minimaal twee auto’s en fietsen.
Dit maakt het een perfecte plek om te wonen, te ontspannen of te investeren in een vakantiehuis.
San Juan de los Terreros is een klein dorpje gelegen in Almería, Andalusië aan de Middellandse zee. De mooie stranden hebben vaak nog de traditionele vissershutten en hoewel het dorp zich sterk heeft ontwikkeld in het toerisme, kunt u nog steeds de oorspronkelijke charme van Andalusië hier voelen. De omgeving beschikt over supermarkten, een medisch centrum, een golfbaan, scholen, recreatiegebieden en lokale winkels, waardoor u alles wat u nodig heeft binnen handbereik heeft.
Prijzen:
Villa voorzien van 3 slaapkamers en 3 badkamers: vanaf €479.000-
Oplevering december 2026!
Slaapkamers: 3
Badkamers: 3
Perceeloppervlakte:
Gebouwd in: 2026
Kenmerken:
- Balkon
- Dakterras
- Electra
- Garage
- Gemeenschappelijk zwembad
- Jacuzzi
- Omheind perceel
- Parkeerplaats
- Terras
- Tuin
- Water

Casana - Oficina España / Office Spain