- Kundig
- Professioneel
- Ervaren
- Persoonlijk
Villa type Sueño 2 slaapkamers met jacuzzi op de Mazarrón Country Club
Prachtige villa van het type Sueño. Deze vrijstaande villa gelegen op een groot perceel beschikt over 2 slaapkamers en 2 badkamers. Er is volop ruimte in de royale tuin om eventueel een privé zwembad te laten bouwen en mooie terrassen daaromheen te creëren. Mooie jacuzzi in de tuin en een schitterende serre waar het heerlijk teven is in de wintermaanden. Dit is een prima woning om permanent te verblijven of te gebruiken voor vakanties. Zeer de moeite waard op te bezichtigen.
Deze woning wordt gedeeltelijk gemeubileerd verkocht, inclusief het witgoed.
Mazarrón Country Club: Centraal gelegen op het resort vindt u prachtige buitenzwembaden, supermarkt en een Spaans restaurant. Binnen vijf minuten rijden bevindt u zich op de golfbaan van Camposol.
Omgeving: Het centrum van Mazarrón is binnen 5 minuten te bereiken en binnen tien minuten kunt u genieten van het strand van Bolnuevo of Puerto de Mazarrón. Als je langs de kust rijdt, kom je de mooiste baaien tegen met kleine stranden om te zwemmen en te genieten van de zon. Om een goede indruk te krijgen van de omgeving, moet u vooral de Sierra Espuña bezoeken, dit prachtige natuurreservaat ligt op ongeveer 20 minuten rijden.
Slaapkamers: 2
Badkamers: 2
Perceeloppervlakte: 306
Gebouwd in:
Kenmerken:
- Airco
- BBQ
- Buitenverlichting
- Deels gemeubileerd
- Electra
- Fruitbomen
- Inclusief witgoed
- Irrigatiesysteem
- Jacuzzi
- Koelkast
- Kookplaat
- Magnetron
- Omheind perceel
- Oven
- Overdekt terras (glas)
- Parkeerplaats
- Plafond ventilatoren
- Raam tralies
- Rolluiken
- Schuur / berging
- Terras
- Tuin
- Vliegen horren
- Vriezer
- Wasmachine
- Water

Casana - Oficina España / Office Spain